Kalite Politikamız

+90 212 544 92 23

Adres: Litros Yolu Sokak 2. Matbaacılar Sitesi 1ND16 Topkapı - İstanbul

İMALAT POLİTİKAMIZ

Teknoloji ve kaliteden ödün vermeyen Nil Ofset, toplum ve çevreye karşı sorumluluklarının bilinciyle, müşterilerine en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri sunmayı hedefler.

 

KALİTE YÖNETİMİMİZİN TEMEL İLKELERİ;

Nil Ofset olarak temel ilkemiz faaliyet gösterdiğimiz matbaa sektöründe tüketici beklentilerini tam olarak karşılayan yüksek kaliteli ürünleri mümkün olan endüşük maliyetle üretmektir. Bu amaçla; Müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve eksiksiz olarak karşılamak; Personelimizin eğitim düzeyini üst seviyede tutmak; Ürünün kalite standartlarına uygun olarak üretilmesini ve devamlılığını sağlamak; Kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak her noktada sürekli iyileştirmeyi sağlamak; firmamızın Kalite Politikası’dır.

 

Nil Ofset olarak 29 yıllık bilgi birikimimizle,birlikte yaşadığımız çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getirerek, ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimizi memnun etmenin gayreti içinde, ARGE çalışmalarıyla sürekli geliştirme ve yenilik peşinde olduk, ferdi başarı yerine takım çalışmasını ön plana çıkararak sıfır hatayla üretim yapmaya çalıştık. İnsana saygı, sevgi ve güveni temel ilke edindik. Yöneticiden işçiye kadar herkesin eğitimine büyük önem verdik, belirli aralıklarla işletmemizde seminerler düzenledik. Dünyanın dört bir yanındaki fuarları takip ederek bilgilerimizi arttırmanın gayreti içinde olduk.

 

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

İşletmemiz ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde üretim ve hizmetteki tüm aşamaları belirleyerek işletmenin kullanma klavuzunu oluşturduk. Kalite Yönetim Sistemi’yle her defasında aynı başarılı sonuçları almayı hedefliyoruz.

 

ISO 9001 belgemiz kuruluşumuzun ürün veya hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş yönetim sistemine uygun olarak sevk ve idare edilen bir yönetim anlayışının sonucunda ortaya konduğunu ve dolayısı ile kuruluşumuzun ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliğinin sağlanabileceğinin güvencesini belirlemekte. Belgemiz kuruluşumuzun ürün ve hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir standarda uygun olarak üretildiğini göstermektedir.

Teknoloji ve kaliteden ödün vermeyen Nil Ofset, toplum ve çevreye karşı sorumluluklarının bilinciyle, müşterilerine en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve .....

Devamını Oku

Bizimle İletişime Geçin

+90 (212) 544 92 23

+90 (212) 544 92 23

info@nilofset.com

Topkapı - İstanbul / Turkey

© 2017 Nil Ofset. Tüm Hakları Nil Ofset'e Aittir.